אוהל אבלים להשכרה

//אוהל אבלים להשכרה

אוהל אבלים להשכרה

כמעט אף פעם, אנחנו לא יכולים לחזות פטירה של אדם קרוב. גם אם זה ידוע וצפוי, זה תמיד מפתיע אותנו. זה תמיד כואב. וברגע שזה קורה, אנחנו נדרשים לשים את הכל בצד, ולהתרכז בארגון הלוויה, השבעה, הסידורים, התשלומים והבירוקרטיה.

לא פשוט, בטח כשהראש לא ממש צלול ואנחנו לא מכירים את התהליך. תמיד אמרו לנו שלא נדע, שאין מה להתעסק בזה ושכשיגיע הרגע -כולם מסתדרים.

זה נכון, ההירתמות מדהימה ומרגשת. אבל גם אם אנחנו מוקפים באנשים טובים, בחברים דואגים, לא תמיד האנשים סביבנו בעצמם יודעים מה לעשות, איך לתעדף ומה אזור לשכוח. אז הכנו עבורכם רשימה ראשונית של ארגונים לקראת שבעה (קיים פוסט נפרד על היערכות ללוויה). כך שאם נוכל לעזור למי מכם לעבור את השבוע הזה, במעט יותר שלווה וסדר, זכינו.

מקום לשבעה – המקום הטבעי כמובן הוא בית הנפטר. אך בחלק מהמקרים, זה לא מתאפשר כי הבית אינו מתאים לזה, יושבי הבית אינם מעוניינים בכך או שהמיקום שלו אינו מתאים כי הוא רחוק או לא נגיש. במקרה כזה, קיימת אפשרות של אוהל אבלים להשכרה. את האוהל ניתן להעמיד בגינה או בשטח פרטי ואליו ניתן להזמין את המנחמים

מזון – במידה וקיימים מעגלים נרחבים של משפחה וחברים שמתנדבים ומציעים עזרה, מומלץ להכין לוח ארוחות מסודר לכל ימי השבעה, בלוח נשבץ כל מתנדב לארוחה אחת כך שהסיוע לא יכביד וכן, כך נהיה רגועים שהארוחות ידועות מראש ואין צורך להתעסק בזה במהלך ימי השבעה. כדאילעדכן מראש על אלרגיות, מאכלים שאינם מתאימים או רגישויות בכדי למנוע חוסר נעימות. במידה וחסרות ארוחות, הפתרון הנוח הוא להיעזר בקייטרינג מסודר ומקצועי שיביא את האוכל עד למקום השבעה כאשר הוא חם וטרי

קניות – בימי השבעה אנשים רבים מגיעים לנחם, יש להיערך בהתאם לפי כמות האנשים הצפויה עם חד פעמי, שתיה וכיבוד בכמות מספקת. בכדי שלא לטרוח בקניות כאשר יש סידורים רבים כל כך מסביב, קיימת אפשרות של ביצוע הזמנה באתר האינטרנט של אחת מרשתות הסופרים (רמי לוי,שופרסל אונליין, מגה, יינות ביתן ועוד) וכך הקניות יגיעו ארוזות ומסודרות עד למקום השבעה.

By | 2019-07-17T16:54:51+00:00 יולי 17th, 2019|סוכות אבלים|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Call Now Buttonלהצעת מחיר מיידית חייגו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות