אוהל אבלים למכירה

//אוהל אבלים למכירה

אוהל אבלים למכירה

אוהל אבלים למכירה איפה מוצאים?

למה שמישהו יהיה מעוניין באוהל אבלים למכירה? הרי ניתן לשכור אותם בעלות חד פעמית נמוכה יותר וכולנו תמיד מקווים שלא נזדקק או נצטרך להם.

הפעם אנו רוצים להציע זווית ראייה קצת שונה.

אם אתם חיים בקהילה קטנה – יישוב, קיבוץ או שאתם חלק מקהילה בתוך עיר שבאופן טבעי, אנשי הקהילה מאבדים אנשים יקרים להם וצריכים לארגן שבעה ואולי בכלל אתם חיים בעיר, אבל אתם רוצים לפתוח גמ״ח להשאלת ציוד לטובת סיוע לאנשים בשעתם הקשה ואולי לעילוי נשמת אדם אהוב, אוהל אבלים הינו פריט שימושי שיוכל לתת מענה בעת הצורך והקושי לכם, לבני משפחותיכם ולכל מכריכם.

ישנן קהילות שבחרו לרכז את כל שירותי האבל תחת הקהילה, לבנות מערך תמיכה למשפחות אשר איבדו את יקיריהן ולחסוך מהן את ההתעסקות. בקהילות אלה, דואגים לכל צרכי השבעה והאבלים. מתיאומים טלפוניים, סיוע בבירוקרטיה, מציאת מתנדבים להכנת ארוחות למהלך השבעה, כיבוד ושתיה  וכמובן – דאגה לאוהל אבלים במידה ויש צורך.

במקרים רבים, בני המשפחה אינם מכירים את הפרטים ואינם יודעים להיערך לשבעה. ואתם, שלמרבה הצער כבר התנסיתם והכרתם, יכולים להיות שם עבורם ולספק להם ידע וניסיון. לתרום את הביטחון שיש מישהו שמכיר ועבר דלבר דומה, ויוכל להיות שם עבורם. לעזור עם הרשימות, עם הספקים בהם בחרתם בימי האבל שלכם ובפתרון עבור מקום השבעה – אוהל אבלים.

קיימים בשוק סוגים רבים של אוהל אבלים למכירה . גדלים שונים, סוגי בד, אופן הקמת האוהל וכן, מבנה האוהל. במידה ומדובר באוהל שישמש ארועים שונים, עם צרכים שונים,  מומלץ לקחת אוהל גדול מספיק שיוכל לשמש את רוב האבלים, אוהל פשוט להרכבה ובעל חלונות לטובת אוורור.

אז כבר קניתם אוהל, החלטתם להשאיל אותו למשפחות אחרות בעת הצורך, איך ידעו שיש לכם אוהל להשאלה? פרסמו בקהילה שלכם שאתם מציעים את הסיוע הזה. ניתן לפרסם בעלון השכונתי אם קיים, בקבוצות של המקום בפייסבוק (לדוגמה קבוצת אמהות הרצליה אם אתם גרים בהרצליה)

או פשוט לספר לבעלי החנויות הקבועות, הם בדרך כלל יעבירו את המסר וידאגו להפצתו.

אז בין אם אתם דואגים לקהילה, או פשוט מעוניינים לתמוך באבלים אחרים סביבכם. במחיר סביר, אחסון פשוט וללא צורך בהשקעה מיוחדת, תוכלו לעשות את החיים קלים יותר עבור אנשים בעת צערם וכאבם.

By | 2019-07-21T18:23:34+00:00 יולי 21st, 2019|סוכות אבלים|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Call Now Buttonלהצעת מחיר מיידית חייגו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות